Страховий захист від претензій контролюючих органів

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

SOS! – Страховий випадок

Якщо стався страховий випадок, вживайте всі необхідні заходи щодо мінімізації заподіяної шкоди, та чітко дотримуйтесь встановлених правил для прискорення страхової виплати, яка компенсує втрачене.

По-перше, як найшвидше але не пізніше 24 годин від настання випадку, повідомити про це будь-яким доступним способом:

  • телефоном: +38 (044) 338-80-90
  • електронною поштою: info@spare.ua
  • телеграмою: 03035, м. Київ, Солом’янський р-н, площа Солом’янська, 2, офіс 404

Якщо Ви укладали договір страхування як приватна особа, то у повідомленні вкажіть свій ПІБ, коротко опишіть страховий випадок (що сталося, де відбулося та коли). Обов’язково вкажіть контактний телефон.

Якщо Ви укладали договір страхування бізнесу, то у повідомленні вкажіть назву юридичної особи страхувальника, коротко опишіть страховий випадок (що сталося, де відбулося та коли). Обов’язково вкажіть контактний телефон.

Протягом години після отримання повідомлення наш представник обов’язково зателефонує Вам для з’ясування обставин страхового випадку та узгодження часу для зустрічі з Вами, якщо це буде необхідно.

Негайно докладіть розумні зусилля для збереження доказів страхового випадку та фіксації обставин за яких він стався, щоб у подальшому можна було доказово підтвердити настання збитків та оцінити їх справедливий розмір. Вчиняйте тільки ті дії, які ведуть до зменшення розміру збитків в результаті настання страхового випадку або припиняють небезпеку життю та здоров’ю людям. Не робіть нічого іншого до прибуття представника страхової компанії та складання ним страхового акту.

Протягом терміну, що встановлений Правилами страхування (договором або страховим полісом), обов’язково заповніть та надайте нам письмову Заяву про страховий випадок. Форму Заяви можна завчасно отримати за запитом на електрону адресу info@spare.ua одночасно або після повідомлення про настання страхового випадку.

Остаточний перелік документів, необхідних для отримання страхової виплати, буде визначено нами з урахуванням обставин страхового випадку та вимог відповідних Правил страхування (договору або страхового полісу). Зазвичай мінімально необхідний перелік документів включає:

  1. Письмову заяву про настання страхового випадку встановленої форми
  2. Оригінал договору страхування або полісу
  3. Завірену копію паспорту та ІПН, якщо Страхувальник чи Вигодонабувач – фізична особа
  4. Документи про докази факту настання та причини страхового випадку
  5. Документи, які підтверджують розмір завданих збитків