Страховий захист від претензій контролюючих органів

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

«Поліс правовий «Антирейдер – корпоративні права» (Серія R)

На страхування приймаються майнові інтереси Страхувальника (Вигодонабувача), що пов’язані з виникненням непередбачених фінансових втрат внаслідок необхідності поновлення порушених прав учасника господарюючої організації, щодо втрати майнових прав на частку в господарській організації, в наслідок протиправних дій третіх осіб.

На страхування приймаються ризики здійснення або намагання здійснення будь-яких протиправних дій щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відносно зміни прав Страхувальника на частку в господарюючій організації (окрім інституту спільного інвестування), поза волевиявлення його власника (законного представника) або зняття обмежень чи обтяжень таких прав, є такими, що суперечать інтересам Страхувальника, та дозволяє Страхувальнику заявити на врегулювання один страховий випадок на суму, що не перевищує страхову суму.

При цьому непередбаченими фінансовими втратами (додатковими витратами) вважаються збитки, які завдані у зв’язку з необхідністю залучення юристів (юридичного сервісу) з метою поновлення порушених прав учасника господарюючої організації та включає в себе: подання скарги до Міністерства юстиції України, підготовку та пред’явлення позову до суду з клопотанням про забезпечення позову (накладення арешту) та підготовки та подачі заяви до правоохоронних органів.

Страхова сума 20 000,00 грн., Страховий платіж___________ грн.

Замовити
Замовляючи цей поліс, ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти. Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.
«Поліс правовий «Антирейдер – корпоративні права» (Серія R)