Страховий захист від претензій контролюючих органів

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

«Поліс правовий «Е-декларування» (Серія Е)

Хочу такий поліс

Придбавши поліс за 250 грн.,

декларант отримає  50 000 грн. для забезпечення власного захисту

Станом на 1.04.2017 року, понад 1,1 млн. електронних декларацій внесено до Єдиного Державного Реєстру Декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, більшість з яких зіткнулися з проблемами нестабільності роботи електронної системи подання та збереження декларацій, про що зазначалось в багатьох засобах масової інформації, зокрема:

https://www.unian.net/politics/1851649-glava-napk-prosit-pravoohraniteley-proverit-deystviya-administratora-reestra-e-deklaratsiy.html

https://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/dajte-mozhlivist-lyudyam-podati-svoyu-deklaraciyu/

Збереження декларації в реєстрі в первинному вигляді залежить від стабільності та захисту роботи самого реєстру, а також може піддаватися впливу третіх осіб (зокрема, адміністраторів та утримувачів реєстру, інших зацікавлених осіб).

Слід зауважити, що за неподання/помилки або неточності в декларації, декларанту загрожує кримінальна відповідальність згідно статті 3661 КК України.

В сучасних реаліях, доведення власної невинуватості буде залежати від самого декларанта та обгрунтованості його захисту.

Застрахувавши ОНЛАЙН власну декларацію чи декларацію близької Вам людини, декларант отримає:

  • 50 000 грн. на юридичне обслуговування, пов’язане з доведенням непричетності декларанта до втрати інформації в декларації чи неподання її.
  • Допомогу у підборі фахового адвоката для захисту інтересів декларанта.
  • Збереження копії PDF-файлу декларації в матеріалах Страховика.
  • Можливість залучення представників страхової компанії в якості свідків при доведенні правоти декларанта та відсутності складу злочину в його діях.

Оплативши лише 250 грн., декларант отримає 50 000 грн. для власного захисту при несанкціонованому втручанні в декларацію чи її втраті.

Дізнатися більше

Хочу такий поліс
Замовляючи цей поліс, ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти. Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.
Замовити поліс Правовий (Серія E)
Застрахувати свою декларацію, якщо Вы не є публічним діячем або членом сім'ї публічного діяча
Застрахувати декларацію публічного діяча або члена сім'ї публічного діяча