Страховий захист від претензій контролюючих органів

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

Не будь учасником
корупційного злочину!

handcuffs

Scroll

ВИ – ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР. І Ви втомилися «чаювати» з представниками фіскальної служби, ризикуючи отримати штрафи або навіть реальні строки. Завдяки полісу «ПРАВОВИЙ» від CK SPARE Ви маєте гарантію правового захисту свого бізнесу провідними юридичними компаніями України від 416 грн/міс.

Scroll

ВИ – КЕРІВНИК СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ підприємства. Ви витратили багато часу на пошук потрібних «зв’язків» та вибудовування «стосунків» з чиновниками і представниками контролюючих органів. Але щось пішло не так і Ви опинились перед складним вибором – опиратися системі або «вирішувати» питання. Поліс «ПРАВОВИЙ» від CK SPARE дозволяє нашим клієнтам бути гідно представленими кращими юридичними компаніями України у випадку виникнення до бізнесу претензій з боку установ державного контролю.

Scroll

Ви – власник бізнесу, прогресивна людина, яка звикла брати на себе відповідальність. Гідність – не пусте для Вас слово. І ви не бажаєте, щоб Ваше майбутнє залежало від настрою чиновників чи від «замовлення» з боку конкурентів. Обравши покриття від ризиків за полісом «ПРАВОВИЙ» від CK SPARE відповідно до Ваших потреб, Ви підтримуєте нові суспільні відносини в оновленій країні і нарешті можете сконцентрувати свої зусилля на розвитку власного бізнесу.

Scroll

Скористайся правом!

handcuffs
handcuffs

Scroll