Страхування відповідальності адвокатів

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

Страхування професійної відповідальності адвокатів

 

Міжнародна практика страхування ризиків адвокатської діяльності — звична й добровільна процедура, без обтяжень та складнощів. Вітчизняні юристи, на відміну від європейських колег, не поспішають страхуватися від власних «промахів», невдач та необережності в правовому полі, і даремно — це тренд, який успішно крокує Європою. Процедура страхування професійної відповідальності адвокатів України перебуває на стадії становлення та реалізації. А активізує цей непростий процесс компанія SPARE! Сьогодні ми пропонуємо колосальний асортимент різноманітних програм добровільного страхового захисту як для юридичних, так і для фізичних осіб, в тому числі для гуру юриспруденції. Кожен юрист, нотаріус чи адвокат буде під надійним захистом!

Сучасні реалії страхування професійної відповідальності адвоката, котрий практикує постійно, є надважливими як для громади, яка приходить на прийом до юриста, так і для фахівців-профі. Поліс захищає майнові інтереси замовників від ризиків, а юристів — від глобальних збитків, які є результатом скоєних помилок чи неякісно наданих послуг. А ще добровільно оформлений договір про страхування діяльності адвокатів викликає довіру спільноти. Це імідж, фірма́, рейтинг, що формує «місце компанії під сонцем».

 

Ризикові події: в чому суть?

Щоб застрахувати відповідальність адвоката в Україні, рекомендовано визначитись з ризиковими обставинами. Застрахувати можна ризики, що пов’язані з добровільною діяльністю юриста, які не суперечить українським законодавчим директивам, та внаслідок яких третій особі може бути завдана шкода або матеріальний збиток, а саме:

  • Невиконання або неналежне виконання працівником адвокатури України (внаслідок помилки або упущення) своїх професійних обов’язків, повний перелік яких міститься в договорі страхування ризику професійної відповідальності адвоката — практика.
  • Невірне (можливо, для отримання неправомірної вигоди) тлумачення необхідного обсягу заходів щодо впровадження ефективної стратегії захисту законних прав та інтересів Клієнта.

Що таке страхові випадки?

По суті, це доведене та підкріплене фактами халатне відношення посадової особи до своїх профзобов’язань. Договір про добровільне страхування відповідальності адвокатів по Україні може містити такі приклади:

  • порушення конфіденційності під час службової діяльності;
  • невідповідне або недовиконання робіт, регламентованих посадовою інструкцією (одна із найпоширеніших ймовірностей, що регулюється договором страхування ризиків адвокатської діяльності);
  • добровільне недотримання основ та принципів адвокатської етики, порушення присяги та ін.;
  • неоповіщення третьої сторони про наслідки юридичних рішень, що завдало їй збитків через незнання правових нюансів — ще одна з причин оформити поліс страхування ризику професійної діяльності адвокатів;
  • інших порушень, що випливають з професійної діяльності Адвоката, якщо буде встановлено, що вони призвели до настання реальних збитків у нього.

Якщо випадок обґрунтований, то це дає Страхувальнику право на отримання грошової компенсації від Страховика впродовж фіксованого терміну.

 

Яка ціна страховки?

 

Вартість страхування професійної відповідальності адвокатів в Україні залежить від напряму діяльності Адвоката-страхувальника, чисельності ризиків. Кошторис — індивідуальний в кожному конкретному випадку. Строки та порядок дії контракту також визначаються за домовленістю сторін.

Бажаєте застрахувати відповідальність адвоката? Довіртеся співробітникам СК «СПЕЙР» — добровільно захистіть власну репутацію! Ми гарантуємо помірні ціни, ввічливе обслуговування, грамотні консультації та продуманий підхід до роботи! Чекаємо на вас, фахівці!

Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.