Організація страхових послуг на туристичному ринку

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

Страхування виїжджаючих за кордон

Хочу такий поліс
Замовляючи цей поліс, ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти від 15.07.2020. Ознайомитися з умовами публічної оферти до 12.01.2018. Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 3 дні, якщо інше не передбачено умовами страхування.

Плануючи відвідати іншу країну, необхідно завчасно подбати про страховку. Оформлення страхування для виїзду за кордон в страховій компанії «SPARE» сприяє отриманню швидкої медичної та іншої допомоги в результаті погіршення стану здоров’я, які можуть трапитись під час подорожування або туризму. Оформлення страхування за кордоном дозволить відшкодувати витрати за медичні послуги, які були надані Застрахованій особі, бути максимально захищеним за межами своєї країни.

До послуг страхування туристів, які відшкодовує СК «SPARE», відносяться:

Програма А:

 • Невідкладна медична допомога.
 • Невідкладна амбулаторія.
 • Невідкладний стаціонар.
 • Невідкладна стоматологічна допомога.
 • Невідкладна акушерська допомога.
 • Організація транспортування Застрахованого при клінічній необхідності до лікарні або лікаря.
 • Репатріація транспортування Застрахованої особи.

Програма В. Всі послуги програми А, а також:

 • Візит родича.
 • Дострокове повернення Застрахованого.
 • Евакуація неповнолітніх дітей.
 • Заміщення Застрахованої особи.
 • Компенсація вартості послуг телефонного зв’язку Застрахованої особи.

Організацію комплексного захисту забезпечить оформлення страхування подорожуючих. За кордон від’їжджати необхідно тільки ретельно підготувавшись до непередбачених ситуацій. Не важливо, яка мета вашого від’їзду, подорож чи ділове відрядження, поліс страхування виїжджаючих за кордон — обов’язковий документ. Страховка для виїзду за кордон — це Ваша гарантія отримати допомогу цілодобово при несподіваній хворобі або травмуванні.

 

Медичне страхування туристів виїжджаючих за кордон від СК «SPARE»

Медичне страхування туристів за кордоном комплексно захищає особу при виїзді на екскурсію або туризмі. Поліс страхування допомагає уникнути фінансових збитків у непередбачених ситуаціях (при отриманні травматичного ушкодження, хворобі, тощо). Також медичне страхування виїжджаючих за кордон — один із найнеобхідніших вимог для оформлення візи до багатьох країн світу. Розмір страхової суми становить 30 000 € на кожну застраховану особу. Організація страхових послуг на туристичному ринку від СК «SPARE» — це якісні послуги за розумні гроші!

Завчасно оформлене медичне страхування для виїзду за кордон у будь-який час дозволить активно провести свій відпочинок, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, займатися іншими видами спорту з впевненістю залишитися при підтримці страхового полісу, котрий Ви можете замовити on-line у нас на сайті. Медичне страхування туристів — запорука спокою у чужій країні!

 

Туристичне страхування on-line на сайті СК «SPARE»

Щоб почувати себе більш захищено за кордоном, Вам необхідний поліс страхування в туризмі. В СК «SPARE» Вы маете можливість замовити туристичне страхування онлайн. Страховка для виїзду за кордон сприяє отриманню допомоги медичного напрямку високого рівня у будь-якій країні без перепон та безоплатно. Всі витрати, які пов’язані з медичною установою або лікарем, послугами та медикаментами, сплачує страхова компанія «SPARE». Організація послуг на туристичне страхування on-line — наша основна діяльність на туристичному ринку, яка направлена для спокою туристів у подорожах.

Якщо бажаєте швидко оформити туристичне страхування онлайн не виходячи з дому, просто натисніть на кнопку «Хочу такий поліс». У відповідних рядках заповніть необхідну інформацію. І Ви вже будете застраховані! Оформлення страхових послуг онлайн відрізняється доступними цінами — туристичне страхування становить від 55 грн, сума страхового відшкодування залежить від цінового рівня медицини в країні: для країн Європи і Шенгенської зони — 30 000 €.

СК «SPARE» надає послуги страхування в туризмі високого рівня та потурбується про Вас у випадку виникнення непередбачуваної ситуації у будь-якій країні!

Хочу такий поліс
Замовляючи цей поліс, ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти від 15.07.2020. Ознайомитися з умовами публічної оферти до 12.01.2018. Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 3 дні, якщо інше не передбачено умовами страхування.