Страхування на виробництві

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

Страхування від нещасних випадків на виробництві

 

Однією із форм захисту для працюючих будь-якого робочого напрямку є страхування нещасних випадків на виробництві. Програма існує для виплат, викликаних непередбачуваними подіями с ненавмисним характером (наприклад, травми та пошкодження будь-якого ступеню важкості, опіки та ін.).
Страхування від нещасних випадків на виробництві — це гарантія в коштах відшкодованого лікування при непередбачених травматичних ситуаціях.

Страхування надає кошти при:

  • тимчасовому зниженню працездатності
  • втраті дієздатності пожиттєво
  • смерті Застрахованого

Страхування від нещасних випадків на виробництві не відшкодовується інвалідам, особам з психологічними вадами, епілептикам, наркоманам, алкоголікам.

У СК «SPARE» Ви можете обрати та оформити страховий поліс як індивідуального характеру, так і страхування від нещасного випадку на виробництві для колективу, незалежно від кількості працюючих. Для того, щоб отримати бажаний вид страховки, треба лише звернутися до нас та вказати онлайн інформацію до відповідного анкетного бланку. При виникненні складнощів, наші спеціалісти проконсультують по оформленню.

Страхування на виробництві включає такі страхові ризики:

  • травмування при активному страховому полісі
  • зниження працездатності (набута інвалідність)
  • загибель, причиною якої став нещасний випадок на виробництві

Придбавши поліс, при настанні страхового випадку, Вам буде проведена виплата грошової суми, яка вказана у Вашому договорі.

  1. Звертаємо Вашу увагу, що існує пряма залежність від ступеня тяжкості травми — чим серйозніша травма, тим вище виплата. При необхідності вона дасть можливість провести якісне лікування і придбати потрібні медикаменти. За таким страховим полісом передбачена виплата встановленої суми відповідно до Таблиці страхових виплат. При цьому виплачується заздалегідь встановлена сума, яка залежить від характеру травми та її наслідків — від 3% до 100%.
  2. Альтернативний варіант — виплата щоденної допомоги на час лікування і реабілітації застрахованої особи.

Основою для обставин до оплати є: нещасний випадок або здобуття захворювання, що спричинило травмування психологічного чи фізичного рівня.

Страхова компанія «SPARE» бере на себе відповідальність захисту кожної особи та виконує належне страхування від нещасного випадку на виробництві. Ви та Ваші робітники у будь-яких ситуаціях стовідсотково захищені!

Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.

Замовити
Страхування від нещасних випадків на виробництві