ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ КОЛЕКТИВУ

+380 44 338 80 90

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

D+

E

Поліс Правовий

ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ КОЛЕКТИВУ

Медичне страхування – одна із найважливіших частин соціального пакету Компанії, що передбачає придбання роботодавцем страхового захисту для своїх працівників.

Працівник, який має поліс медичного страхування – впевнений, що роботодавець його цінує, а отже ефективніше працює на благо Компанії. 

Медичне страхування колективу доступне кожній Компанії.

Широкий спектр програм добровільного медичного страхування, що пропонує СК СПЕЙР дозволяє:

  • обрати базові програми страхування, що гарантують застрахованій особі повну або часткову оплату амбулаторно-поліклінічної, планової стаціонарної допомоги та/або швидкої та невідкладної медичної допомоги, невідкладного стаціонарного лікування;
  • сформувати корпоративні програми, що передбачають забезпечення від мінімально необхідних медичних послуг до всіх видів медичної допомоги, включно з профілактично- оздоровчими процедурами та іншими додатковими опціями, що враховують індивідуальні потреби колективу.

Організація медичної допомоги Застрахованим особам здійснюється цілодобово працівниками медичного асистанського центру «Прем’єр Асистанс». ТОВ «Прем’єр Асистанс» надає якісний сервіс та обслуговує Застрахованих осіб по всій території України.

Замовити консультацію
ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ КОЛЕКТИВУ