Добровільне медичне страхування (ДМС)

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

Добровільне медичне страхування колективу

 

Корпоративне медичне страхування в Україні є добровільним, але щороку набуває все більшої популярності, особливо серед великих українських компаній, котрі намагаються дбати про здоров’я працівників. Якщо персонал має поліс медичного страхування, лояльність колективу до роботодавця значно підвищується. Кожен працівник, маючи поліс та розуміючи, що його цінують, більш ефективно працює задля розвитку компанії. Тому медичне страхування колективу це одна з головних складових соцпакету підприємства в Україні.

Фундаментальна задача медичного страхування — забезпечення роботодавцем страхового захисту для свого трудового колективу. Медичне страхування колективу доступне кожній українській компанії. Поліс медичного страхування оформляється швидко та зручно.

Корпоративне медичне страхування має ряд переваг:

  • персонал відчуває себе більш захищеним, що створює очевидний пріоритет при виборі роботодавця;
  • підвищується працездатність колективу, що збільшує дохід і формує репутацію компанії.

 

Добровільне корпоративне медичне страхування в Україні

Корпоративне страхування персоналу широко використовується в якості інструмента для залучення та утримання кваліфікованих працівників. Добровільне страхування захищає роботодавця від незапланованих фінансових втрат. В зв’язку з цим добровільне медичне страхування в Україні обирають все більше підприємств та організацій всіх форм власності.

Сьогодні медичне страхування в Україні це безперебійна система, яка працює швидко та якісно:

  • Працівник, який має страховий медичний поліс, повідомляє про проблему в колл-центр.
  • Координатор організовує медичну допомогу.
  • Проводиться лікарська консультація та медичне обстеження.

Добровільне медичне страхування в Україні передбачає декілька важливих опцій, серед яких невідкладна швидка медична допомога, виклик лікаря додому, лікування в стаціонарі та інше. Корпоративне медичне страхування дозволяє заощадити робочий час персоналу та компанії, завдяки якісному та доступному медичному обслуговуванню.

 

Добровільне медичне страхування персоналу компаній від СК «SPARE»

Медичне страхування персоналу компаній один із провідних видів діяльності СК «SPARE». Спеціалісти страхової компанії готові не тільки надати консультації про добровільне медичне страхування працівників, а також запропонувати декілька вигідних варіантів полісу для вашого персоналу:

  • Базові програми медичного страхування, що гарантують застрахованій особі повну або часткову оплату амбулаторно-поліклінічної, планової стаціонарної допомоги та/або швидкої та невідкладної медичної допомоги, невідкладного стаціонарного лікування.
  • Корпоративні програми медичного страхування, що передбачають забезпечення від мінімально необхідних медичних послуг до всіх видів медичної допомоги, включно з профілактично-оздоровчими процедурами та іншими додатковими опціями, що враховують індивідуальні потреби колективу.

Для оформлення страхових полісів для колективу, слід звернутися за телефоном або залишити заявку онлайн. Корпоративне медичне страхування персоналу від СК «SPARE» передбачає цілодобову допомогу застрахованим працівникам від медичного асистанського центру «Прем’єр Асистанс».

Добровільна медична страховка надає можливість трудовому колективу організації скористатися обслуговуванням по всій Україні, за умови наявності полісу. Корпоративне страхування персоналу в СК «SPARE» — це ваша гарантія максимально швидких виплат у разі настання страхових випадків.

Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.

Замовити консультацію
Добровільне медичне страхування колективу