Страхування рухомого та нерухомого майна

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

Добровільне страхування нерухомого та рухомого майна громадян

 

Майнове страхування — це галузь страхової діяльності, об’єктом страхового захисту якої виступає майно в різноманітних його проявах. Добровільне страхування майна громадян розповсюджується на рухоме та нерухоме майно, яке належить страхувальнику на правах власності або яким він володіє, користується, орендує чи розпоряджається на законних підставах. Як правило, об’єктами майнового страхування громадян (фізичних осіб) являються квартири, житлові і дачні будинки, господарські споруди, автомобілі, різноманітні домашні предмети.

Добровільне страхування майна юридичних осіб включає значно ширший перелік об’єктів: будівлі, промислові споруди, машини, обладнання, устаткування, транспорт, вантажі, будівельно-монтажні та інженерні ризики та інше. Майнове страхування для фізичних і юридичних осіб, як і інші види страхування, регулюється законом України «Про страхування». Страхування майна громадян в Україні здійснюється на певний період, зазвичай на рік, а в окремих випадках — на коротший термін.

 

Страхування рухомого та нерухомого майна від СК «SPARE»

Страхова компанія SPARE тривалий час успішно працює на українському ринку, надає послуги з добровільного страхування рухомого майна та страхування нерухомого майна фізичним і юридичним особам. Спеціалісти допоможуть вирішити будь-які питання:

  • страхування нерухомості (житлові будинки, котеджі, квартири, господарські споруди);
  • страхування предметів інтер’єру;
  • страхування іншого рухомого та нерухомого майна передбаченого договором страхування.

Майно може бути застраховане від усіх або декількох ризиків:

  • Вогонь.
  • Впливу води (рідини) з водопровідних, каналізаційних, опалювальних та протипожежних систем, внаслідок їх несправності.
  • Пошкодження віконного скла, дзеркал та вітрин при раптовій механічній дії фізичних сил, що приводить до їх биття (руйнування, знищення).
  • Протиправних дій третіх осіб, що спричинили пошкодження, руйнування, знищення або втрату застрахованого майна внаслідок хуліганських дій, крадіжки, грабежу або розбою.
  • Наїзду техніки, яка рухається, що спричинило збитки в результаті зіткнення з застрахованим майном або наїзду на це майно технічних засобів, що рухаються під керуванням або без керування людини.
  • Аварії технічних систем, в тому числі систем енергопостачання, що завдало збитків в результаті їх раптового виходу з ладу в тому числі раптове відключення електроенергії, водопостачання, опалення, інших видів енергопостачання.
  • Проникнення рідин з інших приміщень в результаті випадкової дії води (або інших рідин), що проникла в місця розташування застрахованого майна у підвальних або напівпідвальних приміщеннях, в тому числі підтоплення внаслідок підвищення рівня ґрунтових вод.

Страховий тариф встановлюється після заповнення громадянином заяви. Умови тарифу для фізичних та юридичних осіб залежать від терміну дії договору, обраних ризиків страхового покриття, конкретних характеристик майна та інших факторів. Незважаючи на те, чи цікавить вас добровільне страхування будинку, іншої нерухомості в Україні, автомобіля та різноманітного рухомого майна, ви можете розраховувати на якісне обслуговування та комфортну співпрацю.

 

Страхування майна фізичних та юридичних осіб в Україні

Страхування майна в Україні проводиться у добровільній формі. Громадяни України мають змогу обрати страховий захист у будь-якій комбінації із запропонованих ризиків. Майно фізичних осіб страхується за загальним договором, окремими предметами домашнього майна громадян чи за групами предметів. Договір страхування майна фізичних осіб складається на певний період: від декількох місяців до року. Страхові ризики обчислюються математично, враховуючи статистику настання страхових випадків. Страхування майна фізичних осіб передбачає надання пільг певним категоріям громадян.

Страхування майна юридичних осіб в Україні передбачає укладання декількох видів договорів: основних, додаткових чи спеціальних на строк від 1 місяця до року зі щорічним уточненням вартості рухомого майна та нерухомості. Юридичні особи мають змогу страхувати, як власне майно, так і державне, орендне, лізингове чи заставне. Договір добровільного страхування майна юридичних осіб укладається на підставі письмової заяви, до якого в обов’язковому порядку додається повний опис застрахованого майна.

Добровільне страхування майна в Україні (рухомого та нерухомого) насамперед направлено на захист житла (квартири, будинку), офісних будівель, торгових приміщень та всього, що знаходиться всередині від непередбачених ризиків.

Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.