Страховий захист від претензій контролюючих органів

+38044 490 44 40

Ви бачите своє майбутнє
в європейській Україні?

Ви бажаєте розвивати свій
бізнес та врегульовувати питання з органами
державного контролю чесними
та законними шляхами?

Ми забезпечимо Вас захистом
провiдних юридичних компанiй

A

D

Поліс Правовий

«Поліс правовий «АвтоЦивілкАдвокат» (Серія D+)

Хочу такий поліс
Замовляючи цей поліс, ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти. Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.

На страхування приймаються майнові інтереси Страхувальника (Вигодонабувача), що не суперечать закону, пов’язані з виникненням непередбачених фінансових втрат внаслідок необхідності залучення на платній основі юридичного сервісу з метою врегулювання спорів, що виникають у Страхувальника у зв’язку з невиплатою або виплатою не в повному об’ємі страхового відшкодування за договором ОСЦПВ, відносно Забезпеченого Транспортного засобу (Застрахована ОСЦПВ).

На страхування приймаються ризики понесення фінансових втрат в результаті несвоєчасного оформлення документів на виплату страхового відшкодування за Договором ОСЦПВ відносно Застрахованого ТЗ та/або перевищення термінів на виплату страхового відшкодування, передбаченого ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової  відповідальності власників наземних транспортних засобів» (90 днів) більше ніж на 10 днів, та дозволяє Страхувальнику заявити на врегулювання один страховий випадок на суму, що не перевищує страхову суму за договором.

При цьому непередбаченими фінансовими втратами (додатковими витратами) вважаються збитки, які завдані у зв’язку з необхідністю вчинення на платній основі юридичних дій, щодо Екстреного консультування юристом в телефонному режимі Страхувальника (Вигодонабувача) з питань належного оформлення та захисту своїх прав в момент виникнення події, та врегулювання спору з Страховиком за Договором ОСЦПВ, що виникає у зв’язку з невиплатою або виплатою не в повному об’ємі страхового відшкодування за договором ОСЦПВ, відносно Забезпеченого ТЗ, на досудовій стадії.

Страхова сума 15 000/25 000,00 грн., Страховий платіж 99,00/199,00 грн.

 

 

Хочу такий поліс
Замовляючи цей поліс, ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти. Звертаємо Вашу увагу, що строк дії договору становить 1 місяць, якщо інше не передбачено умовами страхування.
Замовити поліс правовий «АвтоЦивілкАдвокат» (Серія D+)